Jak ubrać dziecko do przedszkola zimą?

Zbliża się najzimniejszy czas w roku, a Ty nie wiesz, jak ubrać dziecko do przedszkola? Zimą najlepiej postawić na materiały, które ogrzeją każdą część ciała Twojego Malucha, jednocześnie nie doprowadzając do przegrzania się organizmu. Nadmierne pocenie, a później wystawienie dziecka na zimno może bowiem skończyć się przeziębieniem i nieplanowanym pobytem w domu. W takim razie jak ubierać dziecko do przedszkola zimą? Wystarczy zdecydować się na zakup produktów HonsiuMisiu z zakładki Welurowe Love, gdzie umieściliśmy ubranka i akcesoria idealne na zimowe eskapady. 

Czym jest kategoria Welurowe Love? Znajdują się w niej czapki, bluzy i spodnie baggy wykonane z bawełnianego weluru, który charakteryzuje się miękkością, wytrzymałością i właściwościami regulującymi temperaturę. Wymienione produkty sprawdzą się również dla noworodków, które potrzebują nieco cieplejszych ubrań od starszych dzieci, co wynika z braku wykształconych mechanizmów odpornościowych organizmu. 

W co ubierać dziecko do przedszkola zimą – przykładowe stylizacje

Słysząc pytanie: “W co ubierać dziecko do przedszkola zimą?” od razu mamy w głowie milion stylizacji z naszymi produktami w roli głównej. Poniżej przedstawiamy po jednej dla chłopca i dziewczynki, które naszym zdaniem wyróżnią Twoje dziecko z tłumu. Ubranka i akcesoria można jednak dowolnie kompletować, tworząc wyjątkowe zestawy na każdą okazję.

Małe Księżniczki zazwyczaj ubiera się na różowo, jednak nie musi być to “zwykły różowy”. Barwa ceglasta jest czymś pomiędzy różem a czerwienią, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w sezonie przedświątecznym. 

Nasza propozycja zestawu dla dziewczynki to:

Chłopcom natomiast przypisuje się kolor niebieski, jednak również w tym przypadku chcielibyśmy odejść od tego trendu. Dla małych Odkrywców mamy coś znacznie ciekawszego, a mianowicie kolor musztardowy. 

Nasza propozycja zestawu dla chłopca to: 

Jak ubrać dziecko zimą do przedszkola – HonsiuMisiu radzi

Mamy nadzieję, że nasze rady oraz przykładowe stylizacje okazały się pomocne. Zastanawiając się nad tym, jak ubrać dziecko zimą do przedszkola warto mieć na uwadze jeszcze jeden aspekt – samych zainteresowanych. Przedszkolaki wiedzą bowiem czego chcą i co im się podoba, a co nie więc warto zapytać ich o zdanie np. jeśli chodzi o wybór koloru zestawu. Jesteśmy pewni, że z takimi doradcami zakupowymi przy boku unikniemy zwrotów nietrafionych prezentów.