Czapki Beanie Miś z uszami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Czapka beanie z uszami

Ochrona dziecięcej główki przed zimnem i niesprzyjającymi warunkami jest niezwykle ważna dla komfortu cieplnego, utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej i wygody. Dlatego nieodłącznym elementem garderoby malucha wiosną, jesienią i zimą są czapki. W sklepie internetowym HonsiuMisiu do wyboru jest wiele różnych i niepowtarzalnych modeli, z których na szczególną uwagę zasługuje czapka beanie z uszami.

.

Dlaczego czapka beanie z uszami to doskonały wybór?

Czapka typu beanie to jedno z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych akcesoriów do osłony głowy przed zimnem. Ten typ czapki doskonale sprawdza się zarówno w przypadku aktywnych i ruchliwych dzieci, jak i w stylizacjach młodzieżowych i u osób dorosłych. Możliwość idealnego dopasowania czapki beanie dzięki wywijanej zakładce sprawia, że jest to akcesorium, które można nosić na różne sposoby, a jednocześnie mieć gwarancję i komfort dokładnego zakrycia uszu i głowy przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Czapka beanie z uszami dostępna w naszym sklepie internetowym HonsiuMisiu to propozycja, którą pokochają najmłodsi, ale też młodzież, a także osoby dorosłe. Dzięki wzbogaceniu standardowej wersji czapki w oryginalne uszka dziecko zaprezentuje się wyjątkowo i z przyjemnością zaprzyjaźni się z czapką, co niekiedy bywa trudne.

.

Czapka beanie z uszami – co wyróżnia produkty od HonsiuMisiu?

Każda czapka beanie z uszami od HonsiuMisiu wykonana jest z delikatnej dzianiny bawełnianej opatrzonej certyfikatem Oeko-tex 100. To gwarancja najlepszej jakości materiału i bezpiecznego użytkowania przez dzieci nawet z najbardziej wrażliwą skórą. Prążkowana struktura, z której wykonana jest każda czapka beanie z uszami,  idealnie dopasowuje się do główki, nie uciskając jej i nie powodując przegrzania, co jest niezwykle ważne wiosną, jesienią, a także podczas cieplejszych zim.

Wszystkie oferowane czapki beanie z uszami dostępne są w różnych rozmiarach i modnych kolorach. Do każdej czapki beanie można też dopasować komin lub apaszkę na szyję od HonsiuMisiu i stworzyć zgrany komplet. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

.

Jak prać prążki?

Prać w temperaturze do 40 st.C w programie delikatne , Prasować w temperaturze do 100 st. C, Suszyć w pozycji pionowej, Nie chlorować, Nie czyścić chemicznie, Nie suszyć w suszarce bębnowej.