Współpraca

DLA MAM

Jeśli jesteś mamą małego brzdąca, który chętnie pozuje a Ty kochasz fotografie i świetnie czujesz się z aparatem koniecznie przeczytaj ten tekst i jeśli czujesz się na siłach napisz do nas.
Cały czas poszukujemy nowych maluszków do współpracy i profili na IG o tematyce dziecięcej dla których codziennością są piękne zdjęcia.

Jaki jest plan? Jak zawsze bajeczny. Nie musicie nas lubić, nie musicie nas na siłę obserwować, nie musicie zapraszać połowy swoich obserwatorów, nie musicie mieć tysięcy serduszek i nie musicie podpisywać z nami cyrografów na wyłączność. Ci co nas znają wiedzą, że zdecydowanie bardziej lubimy kiedy tu jesteście bo chcecie a nie dlatego że taki jest wymóg.

Jak to zawsze powtarzam- nic nie muszę, ewentualnie mogę ale warunek jest jeden – My umiemy szyć, Ty potrafisz robić dobre zdjęcia więc stworzymy team idealny :)
Ot cały plan. Resztę tajemnych szczegółów zostawię dla siebie

Kogo szukamy?

  • Fajnej mamy, bo wiecie….my to z tych co lubimy wypić wirtualną kawę i pogadać o głupotkach
  • Koniecznie z aparatem, telefonem lub super kalkulatorem potrafiącym cykać fotki
  • Obowiązkowo słodkiego maluszka, który chciałby pokazać HonsiuMisiowe produkty + mile widziany  Team #matchymatchy w konfiguracji mama-syn, mama-córka

Nie szukamy turboinstagramerek, nie szukamy kont z instagramowymi “grupkami wsparcia” ani tych z kupionymi obserwatorami i zasięgami. Nie interesują nas “lewe”statystyki i sztuczny szum. Piękne konta tworzą się same i rosną z czasem. Wiele mam zaczynało z nami swoją przygodę z insta i rozwijało się powoli a my razem z nimi  #honsiumisiuteam jest malutki ale jest dla mnie, malutkiej firmy,  ogromnym oparciem.
W całym tym szaleństwie trzeba też pamiętać o jednej ważnej kwestii – większość profili,  które nas oznacza i poleca to są nasi wspaniali klienci, do których sami czasem wychodzimy z propozycją  :) Dziękujemy Wam za to, bo to wsparcie jest dla nas szalenie ważne.
Cudownie jest patrzeć jak się rozwijacie i rośniecie. Jak Wasze maluchy brykają w honsiowych produktach kolejne pokolenie. Każda  współpraca to inne wspomnienia do których bardzo lubię wracać.

Tak więc droga mamo….jeśli dobrnęłaś do końca tego tekstu zajrzyj na nasz profil <  HonsiuMisiu  >, potem zajrzyj na swój i sama oceń czy znajdziemy wspólną drogę.  Jeśli uważasz, że tak – zostaw po sobie ślad w przypiętej rolce ambasadorskiej :)