Opaski welurowe

W dziecięcej garderobie powinny znaleźć się nie tylko oryginalne, praktyczne i wygodne ubranka, ale również różnego rodzaju akcesoria. Wśród nich na uwagę zasługują opaski welurowe dla dzieci. To doskonała alternatywa dla standardowych czapeczek w nieco cieplejsze dni, a także elegancka ozdoba i zabezpieczenie delikatnych uszek dziecka. Opaski welurowe w różnych wariantach znajdziesz w ofercie rodzinnej manufaktury ubranek i akcesoriów HonsiuMisiu.

.

Czym charakteryzują się opaski welurowe od HonsiuMisiu?

Opaski welurowe to produkty stworzone z myślą zarówno o Maluchach, jak i ich Mamach. Mogą przybierać różne formy i są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej sytuacji. Wyróżnić można dwa rodzaje opasek welurowych dostępnych w naszym sklepie: opaski welurowe supełki i opaski welurowe zaplatane. Wszystkie zostały wykonane z miękkiego weluru bawełnianego, który nie tylko jest bardzo miły w dotyku, ale także pięknie wygląda. Cechą charakterystyczną produktów HonsiuMisiu jest różnorodność kolorów, których nie sposób znaleźć w sieciówkach.

.

Opaski welurowe dla dzieci – HonsiuMisiu

Opaski welurowe dla dzieci od HonsiuMisiu to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie opaski welurowe dla dzieci szyjemy według indywidualnych projektów i materiałów pochodzących od polskich producentów, które opatrzone są standardem bezpieczeństwa i jakości Oeko-Tex® Standard. Opaski skutecznie ochronią uszy dziecka przed wiatrem i chłodem, nie podrażniając skóry i nie uwierając. Nawet intensywne użytkowanie i wielokrotnie pranie nie powoduje deformowania i rozciągania opasek, dzięki czemu są to produkty, które posłużą przez bardzo długi czas w nienagannym stanie.

Opaski welurowe supełki pokochają dziewczynki, które już od najmłodszych lat lubią decydować o swoim wyglądzie, a wszystko za sprawą oryginalnej formy produktu. Opaski welurowe zaplatane charakteryzują się natomiast niezwykłą wygodą, nie zsuwając się z głowy i nie uciskając.

Welurowe opaski do włosów mogą nosić również Mamy małych Księżniczek, tworząc z córkami zestawy matchy-matchy. Turbany dla Mam to również wyjątkowy dodatek do codziennych stylizacji, szczególnie jeśli chcemy je urozmaicić, a nie mamy na to zbyt dużo czasu.

Spodobały Ci się nasze opaski z weluru? Cieszymy się i zachęcamy do wybrania swojej ulubionej. Jeśli żaden z kolorów nie przypadł Ci do gustu, napisz do nas! Na życzenie Klienta istnieje możliwość dobrania własnej kompozycji kolorystycznej.