Opaski welurowe

Opaski welurowe to produkty stworzone z myślą zarówno o Maluchach, jak i ich Mamach. Mogą przybierać różne formy i są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej sytuacji. Wyróżnić można dwa rodzaje opasek welurowych dostępnych w naszym sklepie: supełki i zaplatane. Wszystkie zostały wykonane z miękkiego weluru bawełnianego, który nie tylko jest bardzo miły w dotyku, ale także pięknie wygląda. Cechą charakterystyczną produktów HonsiuMisiu jest różnorodność kolorów, których nie sposób znaleźć w sieciówkach.

Filtry

Opaski welurowe dla dzieci – HonsiuMisiu

Opaski welurowe dla dzieci od HonsiuMisiu to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Skutecznie ochronią uszy dziecka przed wiatrem i chłodem, nie podrażniając skóry i nie uwierając. Supełki pokochają dziewczynki, które już od najmłodszych lat lubią decydować o swoim wyglądzie, a wszystko za sprawą oryginalnej formy produktu. Opaski zaplatane charakteryzują się natomiast niezwykłą wygodą, nie zsuwając się z głowy i nie uciskając. Welurowe opaski do włosów mogą nosić również Mamy małych Księżniczek, tworząc z córkami zestawy matchy-matchy. Turbany dla Mam to jednak również wyjątkowy dodatek do codziennych stylizacji, szczególnie jeśli chcemy je urozmaicić, a nie mamy na to zbyt dużo czasu.

.

Spodobały Ci się nasze opaski z weluru? Cieszymy się i zachęcamy do wybrania swojej ulubionej. Jeśli żaden z kolorów nie przypadł Ci do gustu, napisz do nas! Na życzenie Klienta istnieje możliwość dobrania własnej kompozycji kolorystycznej.