Czas realizacji

Kochani dziękujemy za zaufanie, dziękujemy za każde zamówienie, za każdy mail, każde oznaczenie i każde polecenie nas znajomym bo to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać.
Czas realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie wynosi do 14 dni roboczych. Najczęściej to 5-7dni roboczych dla akcesoriów a w przypadku ubranek 7-10dni. “Do” jest tu kluczowe, bo to termin deadline który zdarza się bardzo, bardzo rzadko. Jeśli już naprawdę dochodzimy do tej ściany i mamy opóźnienia to “wieszamy” baner na głównej stronie w sklepie, trąbimy o tym w social mediach i na górnym pasku strony oraz w koszyku wyświetla się taka informacja .
Większość zamówień staramy się realizować w okolicach tygodnia od ich opłacenia, w przypadku ubranek troszkę dłużej. Sporo zamówień wychodzi od nas w 1-3 dni, ale dla niektórych potrzebujemy ciut więcej czasu. Są oczywiście i takie, które pakujemy i wysyłamy tego samego dnia co złożone zamówienie ;) W “czerwone kartki” nie pracujemy więc dni robocze to dni od pn do pt ale to chyba oczywista oczywistość.
Jak to mówią nasi klienci – na dobre rzeczy warto poczekać ;)
Czasami zdarza się, że ktoś składa zamówienie na produkty które akurat mamy gotowe, wówczas zamówienie wychodzi od nas szybciej. To jedyna opcja. Nic nie mogę przyspieszyć, nic nie mogę przesunąć do przodu bo każdy czeka niecierpliwie na miśkową paczuchę.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Dlaczego to tyle trwa? Kiedy składacie zamówienie jest ono ręcznie krojone, szyte, metkowane, prasowane i pakowane a następnie wysyłane. Wszystko zaczyna się i kończy w naszej małej pracowni. Nie jesteśmy chińską fabryką, nie mamy zastępu skrzatów za plecami i nie mamy tutaj całego magazynu produktów, które wystarczy zdjąć z półki, włożyć w foliopak i wysłać. Jesteśmy małą pracownią handmade w centralnej Polsce, która każdego dnia wyczarowuje dla Was mnóstwo honsiowych cudowności. Można by powiedzieć, że każdy nasz produkt jest szyty specjalnie dla Was :)
Sytuacja w pracowni zmienia się dynamicznie z dnia na dzień. Staramy się czas realizacji skracać jak tylko się da, bo sami jesteśmy z tych co nie lubią zbyt długo czekać. Jednak mam tylko dwie ręce, jedną parę nożyczek i maszynę. Jak przystało na pracoholika* ….w pracowni jestem po 14-16h, czasem pakuje Wasze paczuchy późną nocą kiedy już wszyscy smacznie śpią. Jednym słowem robimy co się da by zamówienia trafiły do Was jak najszybciej.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Kiedy otworzycie Honsiową paczuchę na pewno zrozumienie dlaczego tyle czekaliście :) A później już tylko….do zahonsiowania jeden krok ;)
P.S Jeśli ktoś znalazł gdzieś rozciągacz doby dajcie znać. Kochamy to co robimy tylko doba jakaś zbyt krótka ;)

Miłego dzionka miśki :*
Ściskam.
HM

* “Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”
Konfucjusz