Chustki na gumce

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wiosenne i letnie dni to czas, kiedy mamy możliwość spędzania czasu w pięknych okolicznościach natury. To szansa na długie spacery, zabawy i przeżywanie różnych wakacyjnych przygód. Jednak bardzo ważne jest, aby jednocześnie odpowiednio zabezpieczyć dzieci przed słońcem. Jednym z takich elementów, który wyróżnia się jednocześnie funkcjonalnością, ciekawym wzornictwem i najwyższą jakością jest chustka na głowę z gumką dostępna w ofercie HonsiuMisiu w wielu różnych wzorach.

.

Czym charakteryzuje się chustka na gumce dla dzieci od HonsiuMisiu?

HonsiuMisiu to rodzinna manufaktura, której misją jest tworzenie ubranek i dodatków dla dzieci i niemowląt najwyższej jakości. Dzięki temu każdy model jest funkcjonalny, bardzo dobrze przemyślany i uszyty z dzianin, które nawet po wielokrotnym praniu i intensywnym użytkowaniu nie odkształcają się i zachowują swoje charakterystyczne właściwości. W ten sposób zaprojektowana i uszyta została również każda oferowana chustka na gumce dla niemowląt i starszych dzieci.

Każda chustka na gumce dla dzieci zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi, a także podmuchami wiatru. Poszczególne modele wyposażone są w usztywniany daszek, dzięki któremu nawet zabawa w pełnym słońcu nie powoduje dyskomfortu i rażenia w oczy. Dzięki umieszczeniu w chustce wygodnej, rozciągliwej gumki każdą chustkę można dopasować do główki dziecka. Nawet wielogodzinne noszenie nie powoduje więc ucisku czy dyskomfortu u małego właściciela.

.

Jedna chustka – kilka możliwości

Chustka na głowę z gumką może być na górze związana lub pozostawiona swobodnie, w zależności od upodobań lub współgrania ze stylizacją malucha. Dzięki użyciu najwyższej jakości certyfikowanej bawełny każda chustka na gumce dla niemowlaka to produkt przewiewny, który zapobiega nadmiernemu poceniu się główki malucha.

Ponadto w ofercie HonsiuMisiu znajduje się kilka wzorów chustek na głowę z gumką. To zarówno uniwersalne odcienie beżu i błękitu, jak i modele wykonane z materiału z motywem zwierzęcym, marynarskim czy kwiatowym. Chustka na gumce dla niemowląt i starszych dzieci doskonale komponuje się z ubrankami dostępnymi w sprzedaży. To m.in. bloomersy i ogrodniczki wykonane z tego samego materiału. Takie zestawienie to ciekawy pomysł na wakacyjną stylizację lub prezent dla malucha.

.

Chustka na gumce dla niemowlaka i starszych dzieci – dostępne rozmiary

W ofercie sklepu internetowego HonsiuMisiu dostępne są cztery rozmiary chustek na gumce dla dzieci, od XS do L. Dzięki podanemu obwodowi główki dla każdego z nich możliwe jest idealnie dopasowanie produktu do dziecka. Ponadto perfekcyjne ułożenie na główce i wygodne dopasowanie się naszych chustek gwarantuje wszyta gumka i możliwość wiązania.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniej chustki na gumce dla dziecka oraz innych dostępnych produktów. Chętnie też zrealizujemy projekt zgodnie z Państwa pomysłem i oczekiwaniami.