52

Czapka 52 to akcesorium, które stanowi niezbędny element dziecięcej garderoby. Dzięki właściwemu dopasowaniu rozmiaru możliwe jest zabezpieczenie Malucha przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i zapewnienie mu właściwej ochrony. Jednocześnie czapki dostępne w ofercie HonsiuMisiu to wyjątkowe, niepowtarzalne modele, w których każde Dziecko będzie prezentować się wyjątkowo.

.

Rozmiar czapki 52 – na jaki wiek?

Czapka to akcesorium, którego rozmiar powinien być idealnie dobrany do właściciela. Dzięki temu będzie właściwie chronić przed chłodem, a jednocześnie nie spowoduje przegrzewania się główki i ucisku oraz nie będzie zsuwać się nawet podczas dużej aktywności.

Czapka zimowa 52 z nieco grubszego materiału, jak i lżejsza czapka wiosenna 52 to produkty, które idealnie pasują na Dzieci o obwodzie główki równym 52 cm. Najczęściej takie wymiary odpowiadają Maluchom w wieku 3-4 lat. Jednak przed zakupem akcesorium należy kierować się wyłącznie obwodem główki, a nie wiekiem, ponieważ w tym zakresie u Dzieci mogą występować rozbieżności.

.

Czym charakteryzuje się każda czapka 52 od HonsiuMisiu?

HonsiuMisiu to niewielka rodzinna manufaktura, która oferuje niepowtarzalne ubranka i akcesoria dla Dzieci szyte zgodnie z indywidualnymi projektami. Każdy produkt powstaje ze starannie wybranych polskich materiałów najwyższej jakości opatrzonych certyfikatem bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100. Taka czapka 52 jest wygodna i nie powoduje otarć nawet u Maluchów z bardzo wrażliwą skórą.

Ponadto każda czapka jesienna 52, jak i modele idealne na inne pory roku wyróżniają się starannie wykonanymi przeszyciami, dzięki czemu nie defasonują się nawet po wielokrotnym praniu i intensywnym użytkowaniu.

.

Jakie czapki 52 dostępne są w ofercie HonsiuMisiu?

Wśród czapek 52 do wyboru jest wiele wyjątkowych i niepowtarzalnych modeli, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym, jak i rodzicom. To m.in. urocze czapki z długimi króliczymi uszami, wykonane z dzianiny dresowej, a także akcesoria z krótkimi uszkami. Dostępne są także czapki wykonane z ciepłego miękkiego weluru bawełnianego, opaski z ozdobnym supełkiem, jak i turbany. Do czapek można też dopasować chustki na szyję i kominy wykonane z tych samych materiałów. Każda czapka 52 dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą ubranek i akcesoriów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w doborze odpowiedniej czapki, jak i innych ubranek i akcesoriów.

Wyświetlanie 1–24 z 101 wyników