50

Aby Dziecko czuło się komfortowo i było dobrze zabezpieczone podczas przebywania na zewnątrz w każdą pogodę, ważne są nie tylko ubranka, ale również właściwe akcesoria. Wśród nich jednym z najważniejszych jest czapka. Zimowa 50, czapka wiosenna 50 czy też idealna czapka jesienna 50 to produkty, które w wielu różnych, niepowtarzalnych odsłonach znajdziesz w ofercie rodzinnej manufaktury ubranek i akcesoriów HonsiuMisiu.

.

Czym wyróżniają się czapki 50 od HonsiuMisiu?

Każda czapka 50 to akcesorium dziecięce, które powinno wyróżniać się nie tylko ciekawym designem, ale również wygodą i funkcjonalnością. Takie właśnie są akcesoria oferowanie przez niewielką rodzinną manufakturę ubranek dziecięcych HonsiuMisiu.

Każda czapka wiosenna 50, jak i odpowiednia na inną porę roku powstaje zgodnie z indywidualnym projektem, a następnie starannie szyta jest z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu czapki są wygodne, nie uwierają, a jednocześnie nie strzępią się, nie zsuwają z dziecięcych główek i doskonale prezentują nawet po wielokrotnym praniu i intensywnym użytkowaniu.

Każda czapka w rozmiarze 50 dostępna w ofercie HonsiuMisiu to produkt najwyższej jakości uszyty z materiałów pochodzących od polskich producentów i opatrzonych certyfikatem bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100. Dzięki temu czapki zapewniają właściwy przepływ powietrza i zapobiegają nadmiernemu poceniu się oraz nie powodują podrażnień nawet u dzieci z bardzo wrażliwą skórą.

.

Jakie czapki 50 oferujemy?

W ofercie HonsiuMisiu znajdziesz wyjątkowe czapki wiosenne 50 z uszami wykonane z dzianiny dresowej, które można skompletować z chusteczkami na szyję, miękkie welurowe czapeczki z uszkami, oryginalne turbany wykonane z weluru, jak i z dzianiny czy opaski z uroczym supełkiem. Wszystkie czapki dostępne są w kilku interesujących wariantach kolorystycznych, jak i ciekawych wzorach.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi czapkami w rozmiarze 50  i innymi dostępnymi akcesoriami oraz ubrankami. Chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru, jak i wykonamy model na indywidualne Państwa zamówienie. HonsiuMisiu to gwarancja zadowolenia i otrzymania produktu najwyższej jakości.

Wyświetlanie 1–24 z 101 wyników