48

Dziecięca garderoba powinna być nie tylko oryginalna, wyjątkowa i ciekawa pod względem wzornictwa, ale również wygodna i wykonana z materiałów przyjaznych dziecku. Takie produkty zapewnią komfort i odpowiednie warunki Maluchowi przez cały rok. Wśród ubranek i akcesoriów dla Dzieci powinna znaleźć się m.in. czapka wiosenna 48, jak i czapka zimowa 48 oraz nakrycia głowy na jesień czy zabezpieczające Maluszka nawet w chłodniejsze, letnie dni. Znajdziesz je w ofercie HonsiuMisiu.

.

Rozmiar czapki 48 – na jaki wiek będzie odpowiednim wyborem?

Dziecięca główka nieustannie rośnie i wymaga odpowiedniego dopasowania akcesoriów. Jednym z często wybieranych jest czapka 48. Taki produkt idealnie sprawdzi się w przypadku Dzieci, których obwód główki równy jest 48 cm. Najczęściej rozmiar ten odpowiada Maluchom w wieku 12-18 miesięcy.

Warto jednak pamiętać, aby podczas zakupu czapek dla Dzieci nie kierować się szacowanym wiekiem, a dokładnie zmierzyć obwód główki. Od każdej reguły mogą zdarzyć się odstępstwa, a najważniejszy jest komfort oraz właściwe zabezpieczenie głowy Maluszka.

.

Czym wyróżniają się czapki 48 od HonsiuMisiu?

HonsiuMisiu to niewielka rodzinna manufaktura, która szyje ubranka i akcesoria dla dzieci według indywidualnych, oryginalnych projektów. Dzięki temu każdy oferowany produkt jest niepowtarzalny i wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem. Tak jest także w przypadku każdej czapki wiosennej 48, jak i czapki zimowej 48 i innych dostępnych akcesoriów.

Tym, co wyróżnia oferowane czapki, jest również staranne wykończenie i precyzyjne przeszycia, które nie uwierają i zapewniają Dzieciom wyjątkowy komfort noszenia bez podrażnień nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Czapki 48 wykonane są też z materiałów najwyższej jakości, pochodzących od polskich producentów. Każdy z nich opatrzony jest certyfikatem jakości i bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100.

.

Jakie czapki 48 znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród dostępnych czapek 48 można znaleźć m.in. urocze czapki z uszami królika wykonane z dzianiny dresowej, do których można dobrać chustki na szyję lub kominy, czapki z miękkiego w dotyku weluru w wersji z dużymi, jak i małymi uszami, a także opaski z supełkiem. W ofercie znajdują się również nietuzinkowe turbany z dzianiny, które sprawdzą się jako czapka wiosenna 48 oraz modele wykonane z cieplejszego weluru bawełnianego.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą czapek w rozmiarze 48, jak i innych dostępnych produktów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w dokonaniu wyboru.

Wyświetlanie 1–24 z 101 wyników