Czas realizacji zamówień

Kochani dziękujemy za zaufanie, dziękujemy za każde zamówienie, za każdy mail, każde oznaczenie i każde polecenie nas znajomym bo to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać.
Czas realizacji zamówień wynosi średnio 5 do 14 dni roboczych ale jak to mówią nasi klienci – na dobre rzeczy warto poczekać ;) Czasami zdarza się, że ktoś składa zamówienia na produkty które akurat mamy gotowe, wówczas zamówienie wychodzi od nas szybciej. To jedyna opcja. Nic nie mogę przyspieszyć, nic nie mogę przesunąć do przodu bo każdy czeka niecierpliwie na miśkową paczuchę.

W związku z bardzo dużą ilością zamówień czas realizacji może wydłużyć się o kilka dni. Dziękujemy za cierpliwość :*

Sytuacja w pracowni zmienia się dynamicznie z dnia na dzień. Staramy się ten czas skracać jak tylko się da, bo sami jesteśmy z tych co nie lubią zbyt długo czekać. Jednak mam tylko dwie ręce, jedną parę nożyczek i maszynę. W pracowni jestem po 14-16h, czasem pakuje Wasze paczuchy późną nocą kiedy już wszyscy smacznie śpią. Jednym słowem robimy co się da by zamówienia trafiły do Was jak najszybciej.

Dlaczego to tyle trwa? Kiedy składacie zamówienie jest ono ręcznie krojone, szyte, metkowane, prasowane i pakowane a następnie wysyłane. Wszystko zaczyna się i kończy w naszej małej pracowni. Można by powiedzieć, że każdy nasz produkt jest szyty specjalnie dla Was :)

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Jeśli ktoś znalazł gdzieś rozciągacz doby dajcie znać. Kochamy to co robimy tylko doba jakaś zbyt krótka ;)

Miłego dzionka miśki :*
HM