Czas realizacji zamówień

Kochani dziękujemy za zaufanie, dziękujemy za każde zamówienie, za każdy mail, każde oznaczenie i każde polecenie nas znajomym bo to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać.
Czas realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie wynosi do 14 dni roboczych. Wiele zamówień wychodzi od nas w 1-3 dni, większość staramy się realizować w okolicach tygodnia od ich opłacenia ale dla niektórych potrzebujemy ciut więcej czasu. Są oczywiście i takie, które pakujemy i wysyłamy tego samego dnia co złożone zamówienie ;)
Jak to mówią nasi klienci – na dobre rzeczy warto poczekać ;) Czasami zdarza się, że ktoś składa zamówienia na produkty które akurat mamy gotowe, wówczas zamówienie wychodzi od nas szybciej. To jedyna opcja. Nic nie mogę przyspieszyć, nic nie mogę przesunąć do przodu bo każdy czeka niecierpliwie na miśkową paczuchę.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Dlaczego to tyle trwa? Kiedy składacie zamówienie jest ono ręcznie krojone, szyte, metkowane, prasowane i pakowane a następnie wysyłane. Wszystko zaczyna się i kończy w naszej małej pracowni. Nie jesteśmy chińską fabryką, nie mamy tutaj całego magazynu produktów, które wystarczy zdjąć z półki, włożyć w foliopak i wysłać. Można by powiedzieć, że każdy nasz produkt jest szyty specjalnie dla Was :)
Sytuacja w pracowni zmienia się dynamicznie z dnia na dzień. Staramy się ten czas skracać jak tylko się da, bo sami jesteśmy z tych co nie lubią zbyt długo czekać. Jednak mam tylko dwie ręce, jedną parę nożyczek i maszynę. W pracowni jestem po 14-16h, czasem pakuje Wasze paczuchy późną nocą kiedy już wszyscy smacznie śpią. Jednym słowem robimy co się da by zamówienia trafiły do Was jak najszybciej.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Kiedy otworzycie Honsiową paczuchę na pewno zrozumienie dlaczego to tyle trwa :)
Jeśli ktoś znalazł gdzieś rozciągacz doby dajcie znać. Kochamy to co robimy tylko doba jakaś zbyt krótka ;)

Miłego dzionka miśki :*
Ściskam.
HM